Aktuality

Nové informace k doučování nabízených ve škole v menu INFORMACE PRO RODIČE


Nové informace v menu PŘIJÍMAČKY - 9. ročník


Od 13. 9. 2021 nebude ve školách a školských zařízeních platit povinnost zajištění screeningového testování dětí a žáků.


ZMĚNA TESTOVÁNÍ 1. ROČNÍK - vzhledem k organizaci výuky se testování prvňáčků uskuteční 1. září druhou vyučovací hodinu, hned po slavnostním uvítání. Prosíme rodiče, kteří mají potvrzení, které prvňáčka "osvobozuje" z testování, aby jej přinesli první den.


Informace k zahájení nového školního roku 2021/22 v menu INFORMACE PRO RODIČE. Žák, který byl v posledních 14 dnech před návratem do školy v zahraničí je povinen prostřednictvím zákonného zástupce tuto skutečnost škole nahlásit.


Dne 27. září 2021 bude SH pro veřejnost uzavřena.


Úřední hodiny v době hlavních prázdnin:
pondělí, úterý, středa 8.00 - 10.00 - červenec, 16. - 31. srpen
V případě potřeby jiného termínu a času prosím po telefonické domluvě 774153157 nebo 491451137
Od 1. srpna do 15. srpna čerpání dovolené.


Výsledky voleb zákonných zástupců do ŠKOLSKÉ RADY naleznete v menu ŠKOLSKÁ RADA


ROZPIS doučování během prázdnin v menu INFORMACE PRO RODIČE 


 

 

Nahoru

Projekty

projekty EU skola

ZŠ zpracovala v rámci šablony III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT DUMy pro:

 1) Název sady: Pracovní činnosti pro 9. ročník, oblast dle RVP: 9 - Člověk a svět práce, autor: Zučková - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2) Název sady: Projekty EVVO, oblast dle RVP: 6 - Člověk a příroda, 5. -  6. ročník, autor: Beranová - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

3) Název sady: Projekty EVVO II., oblast dle RVP: 6 - Člověk a příroda, 1. a 2. stupeň, autor: Lokvencová, Karvaiová - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

4) Název sady: Informatika pro 6. - 9. ročník, oblast dle RVP: 3 - Informační a komunikační technologie, autor:  Lokvencová, Karvaiová - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

5) Název sady: Dějepis pro 6. - 9. ročník, oblast dle RVP: 5 - Člověk a společnost, autor: Lokvencová, Karvaiová - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

6) Název sady: Informatika pro 9. ročník, oblast dle RVP: 3 - Informační a komunikační technologie, autor:  Beranová - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Autoři příslušné sady na požádání poskytnou DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům ze ZŠ v ČR.

 
 
Powered by Phoca Download
Licenční certifikát - Drogy trošku jinak