Aktuality

Ke shlédnutí video ze SPOLEČENSKÉHO VEČERA 9. TŘÍD  

https://www.youtube.com/watch?v=D__Ld_ubUfE


Informace ze školní jídelny o fungování dodávky a objednávky obědů v průběhu června 2024 - více v menu INFORMACE PRO RODIČE


Schůzka zákonných zástupců 5. ročníku - 16.00 - čtvrtek 30. května - budova Lidická - 1. patro 


Anonymizované výsledky ZÁPISU DO 1. TŘÍD - více v menu ZÁPIS DO 1. TŘÍD


Vážení strávníci,
rádi bychom Vás informovali, že z důvodu rekonstrukce kuchyně bude školní jídelna s náhradou uzavřena v termínu od 1.6.-1.9.2024.


Výsledky voleb do ŠKOLSKÉ RADY jsou v menu ŠKOLSKÁ RADA


VOLBY ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ ŽÁKŮ DO ŠKOLSKÉ RADY se uskuteční během třídních schůzek 16. dubna 2024.


Informace k ZÁPISU DO 1. TŘÍD a ke spuštění rezervačního systému - více v menu ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Odkaz k elektronické registraci zde.


Informační schůzka k přihláškám na střední školy pro zájemce z řad rodičů vycházejících žáků se bude konat v pondělí 15. ledna 2024 v 16:00 v učebně fyziky ZŠ, Husovo náměstí, Česká Skalice. Prosím, PŘEDEM si pečlivě pročtěte veškeré informace pro rodiče a uchazeče na www.prihlaskynastredni.cz a na Přijímání do středního vzdělávání a vzdělávání v konzervatoři, MŠMT ČR (msmt.cz).


Krásný adventní čas, šťastné a spokojené vánoční svátky a hlavně zdraví v novém roce 2024 přejí všem zaměstnanci ZŠ


PŘERUŠENÍ PROVOZU ŠKOLY

STÁVKA - pondělí 27. 11. 2023

dovolte mi Vás informovat, že naše škola se dne 27. 11. 2023 připojí k jednodenní stávce vyhlášené školskými odbory. Provoz školy bude dne 27. 11. 2023 zcela přerušen, provoz školní družiny bude omezen. Více informací obdržíte na třídních schůzkách 21. 11. Děkuji za pochopení. Mgr. Iveta Beranová, ředitelka školy


INFO k digitalizaci přijímacího řízení - více v menu Přijímačky 9. ročník


Třídní schůzky - úterý 21. 11. 2023 od 16.00 do 18.00


V listopadu proběhnou v 5. A a v 5. B čtenářské dílny na téma knihy Kláry Smolíkové Začarovaný Hvozd: Příběh dětí z Končiny. Knihu ilustrovala Ester Kuchynková a výstava ilustrací z této knihy proběhne v listopadu v budově ZŠ (přístavba). Srdečně zveme děti i rodiče.


NABÍDKA DOUČOVÁNÍ v menu INFORMACE PRO RODIČE


Čtvrtek - 7. září 2023 - od 15.00 přednáška školního metodika prevence pro zájemce ze strany zákonných zástupců - učebna fyziky - Husovo náměstí, od 16.00 třídní schůzky, od 16.30 do 17.30 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - v menu INFORMACE PRO RODIČE


Informace k zahájení školního roku 2023-24 v menu INFORMACE PRO RODIČE a v menu UKRAJINA


Informace pro rodiče budoucích prvňáčků - v menu INFORMACE PRO RODIČE


PROVOZ ŠKOLY BĚHEM PRÁZDNIN - úřední hodiny

2. 7. – 21. 7. 2023 -pondělí a středa od 8,00 – 12,00 hodin, úterý, čtvrtek a pátek - předem domluvit na telefonním čísle 774 153 157 nebo 491 451 137 nebo pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

24. 7. – 4. 8. 2023 dovolená

7. 8. – 18. 8. 2023 - pondělí a středa od 8,00 – 12,00 hodin, úterý, čtvrtek a pátek - předem domluvit na telefonním čísle 774 153 157 nebo 491 451 137 nebo pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

21. 8. – 25. 8. 2023 - pondělí – pátek od 8,00 – 12,00 hodin, mimo domluvit předem na telefonním čísle 774 153 157 nebo 491 451 137 nebo pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

28. 8. – 1. 9. 2023 - pondělí – pátek od 8,00 – 15,30 hodin


Dokládání zdravotní způsobilosti na přihlášky na střední školy - více v menu Přijímačky 9. ročník


Nabídka pro školní rok 2023/24 - nepovinný předmět NÁBOŽENSTVÍ - více informací v menu INFORMACE PRO RODIČE


DOUČOVÁNÍ během letních prázdnin v menu INFORMACE PRO RODIČE


Výsledky ZÁPISU DO 1. TŘÍD  v menu  ZÁPIS DO 1. TŘÍD


Výsledky dotazníkového šetření MAPA ŠKOLY  v menu INFORMACE PRO RODIČE


TŘÍDNÍ SCHŮZKY - úterý 18. dubna 2023 od 16.00


Dotazníkové šetření - www.mapaskoly.cz. Prosíme o součinnost, zpřístupněno do Velikonoc (včetně). Hesla byla zaslána na email, popř. kontaktujte prosím VP Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme za spolupráci.


ZÁPIS DO 1. TŘÍD - registrace spuštěna od 6. března 2023 od 6.00 na tomto odkaze: 

https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/zscs/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=3414


Zápis do 1. tříd proběhne v termínu 20. - 21. 4. 2023 - registrace od 6. března 2023 - více v menu  ZÁPIS DO 1. TŘÍD a v menu UKRAJINA


3. února 2023 - uzavřena SH a multifunkční hřiště z důvodů oprav


TŘÍDNÍ SCHŮZKY - úterý 22. listopadu od 16.00


VÝTVARNÁ SOUTĚŽ pro žáky od 10 do 14 let, více v menu INFORMACE PRO RODIČE


AKTUÁLNĚ PRO 9. ROČNÍK - po ukončení třídních schůzek v úterý 22. listopadu 2022 se uskuteční prezentace středních škol pro vycházející žáky a jejich rodiče. Prezentace se bude konat v 16:30 ve třídě 8.B na Husově náměstí.


Krásný den všem,
máme pro Vás jedno skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte do 21.10.2022 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. Více v menu ZPRÁVY ZE ŠKOLY


Nabídka doučování (financováno z NPO) v menu INFORMACE PRO RODIČE


Výstava v IC - prezentace Základní školy, Česká Skalice, okres Náchod - více v menu INFORMACE PRO RODIČE


Stanoven termín schůzky - 7. ročník lyžařské výcviky - středa 2.11.2022, v 15.00 - učebna fyziky - Husovo náměstí


Seznam sešitů pro žáky 2. stupně přidán v menu INFORMACE PRO RODIČE


Zahájení školního roku a rozmístění tříd v menu INFORMACE PRO RODIČE меню UKRAJINA - Україна

 

 

Ředitel školy
Mgr. Iveta Beranová

 Statutární zástupce ředitele
Mgr. Iveta Macháčková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Zástupce ředitele pro I. stupeň a speciální třídy
Mgr. Blanka Míková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Výchovný poradce pro žáky 4. až 9. tříd
Mgr. Anna Kloudová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Výchovný poradce pro speciální třídy a žáky 1. až 3. tříd
Mgr. Jiřina Kaválková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Metodik prevence rizikového chování
Mgr. Eva Posnarová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Regina Plašilová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Školní speciální pedagog
Mgr. Jana Karvaiová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)


Třídy a třídní učitelé

I. stupeň

1. A   Mgr. Dana Jiroušková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
1. B   Mgr. Romana Turičíková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
1. C  Mgr. Petra Borůvková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
2. A Mgr. Jiřina Polončeková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
2. B Mgr. Pavla Pardubická (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
2. C Mgr. Lenka Blažková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
3. A  Mgr. Kateřina Mervartová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
3. B  Mgr. Lenka Gieciová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
4. A Mgr. Veronika Effenberková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
4. B  Mgr. Martina Stehlíková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
5. A Mgr. Ivana Dvořáková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
5. B Mgr. Kateřina Rezková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 II. stupeň

6. A   Mgr. Jindra Lokvencová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
6. B   PhDr. Marcela Lhotská, Ph.D. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
7. A Mgr. Jana Círová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
7. B Mgr. Ivana Jaklová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
7. C Mgr. Marek Hejzlar (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
8. A   Mgr. Regina Plašilová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
8. B   Mgr. Věra Pavlova (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
8. C  Mgr. Kateřina Havelková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
9. A Mgr. Barbora Uždilová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
9. B  Mgr. Anna Kloudová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)


Speciální třídy

I. /4.,5.,7.,8. ročník  Mgr. Jiřina Kaválková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
II. /1.,3.,6.,9. ročník  Bc. Iva Ulichová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Netřídní učitelé

Mgr. Monika Bosáková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Karel Brát (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Jan Geťko (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Zdeněk Hraba (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Gabriela Hurdálková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Jana Karvaiová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Larysa Kovalchuk (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Magdalena Malá (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Vlasta Malá (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Eva Posnarová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Irena Vítková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
 Dominika Vrablicová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Eva Škvrnová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Alena Žučková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Vychovatelky školní družiny

Alžběta Zvoníčková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) - vedoucí vychovatelka (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Iva Jandová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Romana Baškovská (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Monika Větrníková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Pavla Knápková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Asistent pedadoga

Klára Holubová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Martina Pálková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Pavla Knápková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Larysa Kovalchuk (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Kateřina Novotná (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Martina Mojžíšková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Pavla Mílová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Lenka Vojtěchová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Zdeňka Zákravská (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Šárka Semeráková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Nepedagogičtí zaměstnanci

Marcela Bederková - účetní a hospodářka školy (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Eva Hanušová - administrativní pracovník školy (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Mgr. Hana Hlavatá - administrativní pracovník pro matriku školy - SKOLA ONLINE (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Klára Holubová - školní asistent
Martina Mojžíšková - školní asistent
Petr Ťahúr - vedoucí školník
Ondřej Hlavatý - školník
 Dis. Vít Mladý - správce IT
T
Eva Hejzlarová, Eva Nováková, Kateřina Machová, Ivana Popová, Iveta Lukášková - paní uklízečky


Školská rada:  9 členů

Licenční certifikát - Drogy trošku jinak