Aktuality

Nabídka doučování (financováno z NPO) v menu INFORMACE PRO RODIČE


Výstava v IC - prezentace Základní školy, Česká Skalice, okres Náchod - více v menu INFORMACE PRO RODIČE


Stanoven termín schůzky - 7. ročník lyžařské výcviky - středa 2.11.2022, v 15.00 - učebna fyziky - Husovo náměstí


Seznam sešitů pro žáky 2. stupně přidán v menu INFORMACE PRO RODIČE


Zahájení školního roku a rozmístění tříd v menu INFORMACE PRO RODIČE меню UKRAJINA - Україна

 

 


Slavnostní zakončení školní docházky

9. tříd v Muzeu B. Němcové

9. A

9. B

Speciální třídy


1. stupeň – Sportovní den


Speciální třídy – Krajské kolo soutěže

Mladý zdravotník v Úpici


Speciální třídy – Výlet do Prahy

- Orloj, Muzeum iluzí


4. ročník – Recitační soutěž


Pasování prvňáčků


Speciální třídy – Beseda s policií


2. A Den s policií


4. A Dopravní hřiště Náchod - červen 2022


2. A – Školní výlet Doudleby


Atletická olympiáda

Hamra Náchod – 2. stupeň


8. B Školní výlet – Pec pod Sněžkou,

chata Sokolka


8. ročník - Projekt první pomoc


Spaní ve školní družině


2. B Bájo – Poznáváme Itálii


1.až 4. ročník Divadlo Beránek Náchod

„O princezně, která ráčkovala“


2. A Edukační program BÁJO

Poznáváme Itálii


2. A - Den s Farmetem


4. A - Den s Farmetem


3. B - Škola v přírodě


7. C - Školní výlet na rafty


Speciální třídy – Preventivní program „Hasík“


2. A Tv – ukázka házené


7. A Školní výlet – Paintball Hradec Králové


4. A – Bájo „Poznáváme Itálii“


4. A Školní výlet do Prahy


4. ročník - Nácvik házené s trenérkou


Mírový běh 18.5.2022


6. ročník - Exkurze - Všestary „Řím“


1. ročník - Setkání rodičů, dětí a pedagogů

„Odpoledne na dětském hřišti“


1. A Školní výlet Častolovice


8. a 9. ročník - Simulované zastupitelstvo


4. A Dopravní hřiště Náchod


7. ročník - Projektový den

Třídění odpadu Marius Pedersen Rychnovek


1. A Čarodějnický den


2. A Čarodějnický den


2. A Jarní projektový den

„Tonda Obal na cestách“


2. B „Tonda Obal na cestách“


3. A Jarní projektový den v Báju.


Speciální třídy – Jarní projektový den

Návštěva záchrannné stanice Jaroměř

a Exkurze u hasičů v Jaroměři.


1. A Jarní projektový den - Třídění odpadu

„Tonda Obal“ a Vycházka do lesa


4. ročník Jarní projektový den

v Ratibořicích „Není cibule jako cibule“


4. ročník - Cesta do pravěku.


Zápis do 1. tříd.


Program pro 9. třídy Síla lidskosti.


Velikonoční tvoření 1. A


Velikonoční tvoření 1. B


Dějepisná exkurze 7. tříd v Praze.


Mc Donald cup 2. a 3. třídy


D2. A , Březen – měsíc knihy


Dějepisná exkurze 7. tříd v Praze


4. A Návštěva knihovny

– Dobrodružná literatura pro děti


3. A a 3. B bazén v Náchodě

– plavecký kurz


Návštěva knihovny 1. B


Výstava chovatelů 1. A a B


Návštěva knihovny 1. A


Akce třídy 6. C na téma starověký Egypt


Šachový turnaj 3. března 2022

SOA Náchod


Speciální třídy II., ročník

5., 7., 8. a 9. ročník, téma :

Václav Čtvrtek + fantasy, sci-fi literatura


Výstava chovatelů 4. ročník.


Výstava chovatelů 2. ročník.


"Tulipánový měsíc" - tulipánové tvoření

ve škole a školní družině pro onkologii

a radioterapii FNHK.


Výtvarná dílna 9.2.2022


Zahájení plaveckého kurzu I. St.


2.B Projekt B. Němcová


4.A Připomenutí úmrtí B. Němcové


I.A – Vánoční besídka


I.A – zimní procházka s nadílkou

pro lesní zvířátka


Leonardo


1. ročník v ZOO


Zdobení vánočních stromečků


IV.A na Městském úřadě v České Skalici


III.A – Edukační program k výstavě

Čím líp tím dřív – Bájo


4.A – příprava na Halloween


7. ročník – klášter Broumov

– podzimní projektový den


Projekt Člověk


4. ročník – KRNAP


II.A – Podzimní projektový den


Speciální třídy – podzimní projektový den


I.A – podzimní projektový den


II.B – podzimní projektový den


III.B – podzimní projektový den


III.A – podzimní projektový den


Filharmonie Hradec Králové

- hudební pohádka Sněhurka a sedm

trpaslíků


III.B – Setkání se spisovatelkou

Dankou Šárkovou


III.A – Setkání se spisovatelkou

Dankou Šárkovou


Příběhy našich sousedů

– závěrečná přehlídka projektu


Klání žáků deváťáků


Účast na projektu pořádaném FS Barunka

– výtvarná dílna Klodzko


III.A na výstavě drobného zvířectva


I. A – na návštěvě v Barunčině škole


I. A – podzimní tvoření


II.A na výstavě drobného zvířectva


9. ročník – exkurze v Boljtes


9. ročník – exkurze v zahradnictví Hrabík


II.A na výstavě vláčků


II.A u Skautů


II.B u Skautů


I.A u Skautů


I.A u Zahrádkářů


II.A – ochutnávka medu u včelařů


II.A – Malý projektant – projektový den

zaměřený na polytechnickou výchovu


4. ročník na výstavě jiřin

a na výstavě zahrádkářů


Den otevřených dveří


Prvňáčci

Letos jsme přivítali 51 prvňáčků.

1.A  p. učitelka Mgr. Kateřina Mervartová

1.B p. učitelka Mgr. Lenka Gieciová


Licenční certifikát - Drogy trošku jinak